Kategórie

Svetové trendy ženích a družbovia

PARÍŽSKA MODRÁ

ZLATOBÉŽOVÁ - FANGO

MODRO-ZLATÁ

modro-zlata svadba

Svadobné motýliky nová kolekcia

svadobne motyliky

svadobne trendy pudrova

TRAKY aktuálna ponuka TU

svadobné traky

 

Svadobné trendy

Ženích

oblek

Farby:

Posledné roky prinášajú do pánskych oblekov čoraz viac farebnosti. Pre svadobnú sezónu sú trendom svetlejšie aj tmavšie odtiene modrej. V prípade, oblekak sa chce ženích vyhnúť klasickej čiernej farbe obleku, odporúčané sú aj extravagantnejšie tmavé farby ako slivková, odtiene oranžovej, červenej alebo bordovej predovšetkým pre svadby na jeseň a v zime.
Oblek neutrálnej farby získa modrený vzhľad doplnením o kravatu zúženého dizajnu.

 

vesta

Materiály:

Trendovými sú obleky zo zamatu alebo metalické a lesklé obleky a vesty s lesklými vzormi. Stále aktuálne sú saténové klopy alebo lesklé lemovanie. 

 

Doplnky:

Pre doplnky ženícha je v roku 2013 charakteristická ich výrazná farebnosť. farebné manžetové gombíkyDoplnky v podobe náramkových hodín, manžetových gombíkov, ponožiek a vreckoviek do vrecka saka je možné zvoliť vo farbe doplnkov nevesty (vo farbe svadby) alebo farbách a odtieňoch príbuzných. Obľúbený je vzor argyl.

ponožky argyl

 Traky:

Tento trend prichádza ruka v ruke s bohémskym svadobným smerom s názvom “vintage”.trakyTraky sú vhodné na svadby vo vidieckom a párty štýle. Ich pohodlnosť ocení predovšetkým ženích v horúcom letnom popoludní.

 

Kravaty zúžený dizajn: Kravaty majú zúžený dizajn do 7,5 cm. Tento trend sa uplatňuje aj u svadobných kravát. Zúžený typ kravaty je možné použiť pri každom type svadby - elegantnej, formálnej alebo svadby v duchu párty. Zúžená kravata je zárukou štýlového vzhľadu ženícha. Aktuálny trend pánskych oblekov je zošíhlený strih, ktorý zdôrazní a koncepčne doplní kombinácia s kravatou zúženého dizajnu (do 7,5 cm).

Zdroj:

www.deluxtux.com
http://www.bluenewandborrowed.com
www.wellgroomedblog.com
http://www.weddingchicks.com
http://myweddingbag.wordpress.com
eventdecorator.com

Svadobné trendy pre rok 2012

Trendy týkajúce sa oblečenia ženícha tiež podliehajú zmenám, aj keď nie tak výrazným ako svadobné šaty. Pre rok 2012 platí „menej je niekdy viac“, pričom v tomto duchu ustupuje aj tradičný ráz svadobných obradov. To ponecháva ženíchovi priestor pre výraznejší vzhľad a univerzálnejší oblek.

smoking 2012

Formálny štýl

V roku 2012 stále pokračuje trend zoštíhleného strihu /slim fit/.

Okrem smokingu so zapínaním na jeden gombík a špicatými klopami, sú populárne plne saténové klopy, resp. saténový lem.  Zoštíhlený vypasovaný strih a saténové klopy vytvárajú optimálnu siluetu postavy.

Menej formálny štýl


Veľa ženíchov sa namiesto smokingu rozhodne pre spoločenský oblek. Pre tých, ktorí chcú vyzerať formálne, je odporúčaný oblek so zapínaním na tri gombíky. Vhodný materiál je balvlna a ľan.

Farby

Farby tiež budú menej tradičné. Aj v prípade formálneho smokingu, uprednostňovaný je tmavý odtieň modrej, tzv. midnight blue. Táto farba obzvlášť vynikne pri večernom osvetlení. Menej formálny variant tohto odevu je spoločenský oblek rovnakej farby. Populárna je tiež šedá farba obleku odtieň charcoal /hnedné uhlie/.


Vzor

Vzorovaná vesta alebo oblek oživia vzhľad ženícha a zvýraznia jeho eleganciu. Pridanie vzoru je tiež rafinovaný spôsob ako zakomponovať do svadobného odevu  vlastný štýl obliekania a prezentovať svoju osobnosť.

zdroj: www.wilvalor.com.au

5 trendov pánskeho svadobného outfitu v roku 2011

1. Vypasovaný oblek alebo frak

Pre rok 2011 sú in vypasované / fitted obleky, ktoré zvýrazňujú mužskú postavu. Vypasovaným oblekom a košeliam sa v súčasnosti nevyhýbajú ani páni mohutnejších telesných konštitúcií.

hnedý oblek so svadobnou vestou

 

 

2. Trendové sú farby Zeme

 

Nepomýlite sa, ak zvolíte oblek vo farbe kakao alebo čokoláda doplnený o zvýrazňujúce farby karmínovočervenú, škoricovú, zlatohnedú, champagne alebo ivory.

3. Prúžky

 

Hladké čierne obleky sú pre rok 2011 definitívne out. Ak nie ste priaznivcom zásady „hnedá je nová čierna“, je tu trendové riešenie v podobe prúžkovaného obleku, či fraku a nohavíc v rovnakom tóne, v žiadnom prípade však nie vo svetlých odtieňoch.

4. Vesta

 

Nie každý muž je naklonený formálnemu obleku. svadobná vesta a francúzska kravataV tomto prípade môžte zvoliť veľmi elegantné riešenie v podobe svadobnej vesty. Pre rok 2011 je vesta ďalší fenomenálny trend. Nemusíte sa vyhýbať tmavým farbám vrátane čiernej. Aktuálne sú svadobné vesty s jednoradovým zapínaním na 4 až 6 gomíbkov.

5. Kravata namiesto motýlika

 

Klasický vzhľad motýlika s čiernym frakom alebo oblekom v roku 2011 nahradili svadobné kravaty a francúzske kravaty, zároveň frakové šerpy vystriedali svadobné vesty. Na rozdiel od čierneho motýlika, ktorý vyzerá staromódne, dlhá kravata dodáva odevu modernejší vzhľad. V kombinácii s vestou rovnakej farby a vzoru pôsobí svadobný odev subtílne a rafinovane.

 

 

Zdroj:       http://acepartyrentals.blogspot.com

http://www.labellebride.com

http://www.bridaleventsdirectory.com

http://www.vcarious.com

 

Ružomberok 2011 © panskedoplnky.sk

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia