Kategórie

Nové produkty

Informácie

odkazy

Košele v našej ponuke

Košele Pako Lorente

Košele Pako Lorente sú šité v Turecku z vysokokvalitných materiálov a vyznačujú sa precíznym detailným vypracovaním s preplátovaným vnútorným švom. V závislosti od typu a účelu, košele majú rôzne materiálové zloženie s podielom bavlny od 65 % do 100 %

Značka Pako Lorente od založenia v roku 2006 vytvára vlastný originálny dizajn košieľ a v posledných rokoch značne ovplyvňuje európsky trh.

Košele jednofarebné hladké:

65 % bavlna, 35 % polyester. Podiel bavlny je zárukou poddajnosti materiálu a komfortného pocitu pri nosení. Syntetická prímes zabezpečuje stálosť farieb, pružnosť, výrazne zníženú krčivoť materiálu a jednoduchú údržbu (pranie a žehlenie). Košele majú strih slim fit / zoštíhlený alebo klasický. Golier kent, manžeta skosená s dvomi gombíkmi, zapínanie léga alebo jednoduché. Košele sú dostupné vo veľkostiach od S, M, L, XL, XXL.

Tabuľka rozmerov košele slim fit Pako Lorente

tabuľk veľkostí košieľ Pako Lorente slim fit

Tabuľka rozmerov košele klasického strihu Pako Lorente

Tabuľka rozmerov košele klasický strih Pako Lorente

Košele na manžetové gombíky:

80 % bavlna, 20 % polyetser. Strih slim fit / zoštíhlené. Manžeta francúzska (na manžetové gombíky) oblá alebo hranatá, golier Kent, zapínanie skryté (vhodné na kombináciu s motýlikom). Dostupné vo veľkostiach S, M, L, XL, XXL.

Košele dizajnové:

80 % - 100 % bavlna. Exluzívne košele pre náročného klienta šité z jemných a ľahkých luxusných materiálov príjemných na dotyk. Vysoký obsah bavlny zaručuje mäkkosť a poddajnosť materiálu a dlhodobý pocit komfortu pri nosení. Košele majú precízne vypracovanie a vlastný originálny dizajn s dôrazom na detail s množstvom unikátnych prvkov a rôznymi spôsobmi prevedenia.  Dostupné veľkosti S, M, L, XL, XXL, 3XL.

Košele Adriano Castellani

Košele Adriano Calitri

Košele Victorio


Nové produkty

Zľavnené produkty

odkazy

Popisy